...

Мала ташна – јутена

15.07SKU: Не е достапно Категорија

Опис

27x20cm

Дополнителни информации

Colors

бела лента, крем лента, плава лента, розова лента, тиркиз лента, црвена лента, црна лента

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мала ташна – јутена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вашата кошничка
  • No products in the cart.
mk_MKMK
0
Мала ташна - јутена
Мала ташна - јутена
15.07
- +
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.